Ważne informacje

DRODZY KLIENCI!

 

W trosce o Waszą satysfakcję z zakupu świec Decor przygotowaliśmy zestaw kilku ważnych informacji, które z pewnością ułatwią proces składania zamówień oraz pomogą zrozumieć poszczególne etapy ich realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

W tej sekcji będziemy również podawać bieżące informacje dotyczące zmian w Regulaminie bądź w procesie realizacji zamówień.

 

 

  • CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 

Przygotowanie Waszych zamówień i ich realizacja trwa od 3 do 7 dni roboczych (dni robocze: pn.-pt. z wyłączeniem weekendów, świąt oraz dni, w których nasza firma nie pracuje). Oznacza to, że do realizacji danego zamówienia podchodzimy nie wcześniej niż 3 dnia roboczego liczonego od dnia następnego po dniu złożenia lub opłacenia zamówienia (w przypadku zamówień indywidualnych, gdzie na podstawie wcześniejszych ustaleń przesyłamy projekt grafiki, termin ten liczony jest od dnia akceptacji projektu). Czas realizacji zamówienia nie oznacza czasu otrzymania produktu. Najpóźniej 7. dnia roboczego przekazujemy gotowy produkt do wysyłki. Jednocześnie nie odpowiadamy za wszelkie opóźnienia po stronie przewoźników. Informujemy również, iż zgodnie z Regulaminem w szczególnych przypadkach (bardzo duża ilość zamówień, braki magazynowe, skomplikowany kształt zamówienia, zamówienie złożone z dużej ilości świec) czas realizacji danego zamówienia może wydłużyć się do 21 dni roboczych. O wszelkich opóźnieniach informujemy indywidualnie.

 

W przypadku niektórych kategorii produktów czas realizacji zamówienia różni się od deklarowanego. Na obecną chwilę wszystkie podziękowania dla gości (6cm) realizujemy w ciągu 3-10 dni roboczych.

 

 

  • CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 

Nasze świece są oryginalnym i unikatowym produktem; stanowią wyjątkowy element wystroju wnętrza oraz idealny pomysł na prezent. Wszystkie świece wykonywane i zdobione są ręcznie. Każdy etap realizacji danego zamówienia rozpoczyna się od przygotowania grafiki, poprzez transfer i wtopienie jej w świecę, ubranie w folię celofanową ze wstążką i bezpieczne zapakowanie do kartonu wysyłkowego.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl