Katalogi ofertowe dla firm i klientów hurtowych

Firmy z branży eventowej, hurtownie artykułów dekoracyjnych i rękodzielniczych, sklepy z dekoracjami i upominkami, kwiaciarnie, salony kosmetyczne i fryzjerskie, firmy poszukujące prezentów dla klientów i współpracowników, klienci hurtowi!

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Świece z nadrukami to wyjątkowy pomysł na urozmaicenie swojego asortymentu, a także idealna forma prezentu lub podziękowania dla klientów, pracowników, kontrahentów, itd..

 

Wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta oraz pasja wkładana w proces realizacji naszych produktów to atuty, które przemawiają za podjęciem współpracy z naszą firmą.

 

Dla wszystkich zainteresowanych jesteśmy w stanie przygotować interesującą i atrakcyjną ofertę - zapraszamy do kontaktu poprzez specjalnie przygotowany formularz dla kliena hurtowego, który znajdziecie Państwo w stopce naszej strony, a także telefonicznie lub mailowo. 

 

W tej sekcji znajdą Państwo specjalnie opracowane katalogi, które ułatwią proces realizacji zamówień oraz pomogą w zapoznaniu się z ofertą. Katalog w formie pliku .pdf można bezpiecznie pobrać poniżej lub zamówić w wersji drukowanej lub elektronicznej (w tym celu prosimy o kontakt poprzez formularz obok).

 

Zapraszamy!

Chcę zamówić katalog
  •  
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl